Transfer taxi Gdansk airport

Transfery taxi z i na lotnisko w Gdańsku

Transfer taxi Gdańsk lotnisko

Usługa transferu taxi Gdańsk lotnisko obejmuje przewóz osób busem lub autem osobowym z lotniska pod wskazany adres, firmę czy hotel.

Transfer taxi Gdańsk lotnisko jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, do których przylatują delegacje, kontrahenci czy pracownicy na szkolenie.

Odbieramy gości z kartka na lotnisku. Dowozimy pod wskazane miejsce i jeśli klient sobie tego życzy może się umówić na transfer powrotny.  Możliwy jest dowóz na lotnisko w Gdańsku z dowolnego miejsca wybranego przez klienta.

Monitorujemy lot

W celu zapewnienia państwu najwyższej, jakości usług śledzimy lot każdego klienta, którego odbieramy z lotniska. Poprzez to prosimy o podanie numeru lotu w rezerwacji w celu monitorowania. Prosimy o by klient nie musiał się obawiać, że nie zostanie odebrany z lotniska np. z powodu wielogodzinnego opóźnienia samolotu.

W ten sposób bez dodatkowych telefonów i uzgodnień z klientem na bieżąco wiemy, na jakim etapie podróży jest nasz klient . Na każdego klienta na lotnisku czeka jeden z naszych pracowników z kartką, na której dużymi literami jest napisane nazwisko klienta.

Doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających na stałe w Gdańsku i okolicach

Transport na lotnisko jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób na stałe mieszkających w Gdańsku, lub w jego okolicach.

Nasz transfer taxi na lotnisko jest zdecydowanie praktyczniejszym i szybszym rozwiązaniem niż poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego na lotnisku lub w jego pobliżu. Ponadto  trzeba opłacić parking za cały czas trwania podróży, czy wycieczki.

W ramach oferty mogą państwo zamówić transport taxi z lotniska w Gdańsku do domu podając nam numer lotu powrotnego.

Pragniemy również poinformować, że nasza firma nie pobiera żadnych opłat za czas oczekiwania na lotnisku, opóźnienie samolotu, lub odwołany lot . Zapraszamy do kontaktu firmy, osoby prywatne oraz grupy zorganizowane i zachęcamy do skorzystania z naszych usług transferowych.

 

 • en
 • pl
 • nb
 • Lotniskowe Transfery
  Transport do 8 osób
 • Transfery Krajowe
  Do dowolnego miasta
 • Wynajem auta
  Wraz z kierowcą

Rezerwacja Online

  Administratorem danych jest Maciej Łęgowski. Dane wpisane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w celu rezerwacji podroży zgodnie z

  polityką prywatności.

  Online Booking

   The data administrator is Maciej Legowski. The data entered in the booking form will be processed in order to book a trip in accordance with the

   privacy policy.

   Nett Bestilling

    The data administrator is Maciej Legowski. The data entered in the booking form will be processed in order to book a trip in accordance with the

    privacy policy.